Fotel wiszący jaki wybrać? Gdzie kupić fotel ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
 1. Jaki fotel wiszący wybrać?
 2. Zalety fotela wiszącego.
 3. Gdzie kupić fotel wiszący?
 4. Jak zamontować fotel wiszący na balkonie? Jak przytwierdzić go do sufitu?
 5. Fotel wiszący w pokoju dziecka.
 6. Pokrowiec na fotel wiszący.

 

 

 1. Jaki fotel wiszący wybrać?

W sieci i sklepach stacjonarnych możemy znaleźć setki przeróżnych modeli foteli wiszących. Modele często różnią się nie tylko wyglądem, ale też jakością oraz ceną.

Przed zakupem kokonu wiszącego, warto przeszukać sklepy stacjonarne i strony internetowe, aby znaleźć zadowalający produkt. Fotele wiszące występują w wielu konfiguracjach i kolorach. W sprzedaży są dostępne fotele wiszące na stelażu, fotele wiszące przeznaczone do użytku zewnętrznego jak i fotele wiszące do pokoju, fotele dwuosobowe, dla dzieci – znane jako kokon, fotele wykonane z wikliny, ratanu czy technoratanu. Opcji jest nieskończona ilość – w takim razie na co się zdecydować?

Najbardziej uniwersalną opcją będzie zakup fotela wiszącego ze stelażem przeznaczonego do użytku zewnętrznego. Taki model fotela sprawdzi się zarówno jako mebel ogrodowy jak i do użytku wewnętrznego. Opcja zakupu fotela wraz ze stelażem jest idealnym kompromisem ponieważ jeśli będziemy mieć ochotę na zmianę wystroju to mebel można przymocować do sufitu.

fotel wiszący kosz orta szare poduszki

 1. Zaleta fotela wiszącego.

Dlaczego fotel wiszący stał się takim hitem w sklepach internetowych i stacjonarnych? Co sprawia, że coraz to więcej konsumentów decyduje się na zakup takiego mebla. Po pierwsze – design – jeśli chcesz przeprowadzić metamorfozę swojego wnętrza to warto zastanowić się nad zakupem fotela wiszącego, jego design jest na tyle uniwersalny, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Forma wisząca fotela nadaje lekkości wnętrzu i stanowi ciekawy element. Nawet na dość małym balkonie, fotel wiszący postawiony w rogu i otoczony lampionami i roślinami tworzy niezwykły i przytulny klimat. W domu fotel wiszący może wypełnić pustą przestrzeń i stanowić dodatkowe miejsce siedzące przed telewizorem. Kolejną zaletą fotela wiszącego jest jego funkcjonalność i wygoda. Tak, ten mebel nie tylko zachwyca designem – dodatkowo jest wyjątkowo wygodny. Jeśli poduchy, które wchodzą w skład zestawu nie wypełniają całkowicie przestrzeni fotela to możesz śmało wypełnić jego wnętrze ulubionym kocem czy poduchami w innym kolorze aby mebel jeszcze bardziej wkomponował się w twój wystrój i gust. Fotel wiszący to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Niewątpliwą zaletą fotela wiszącego jest jego uniwersalność. Wiadomo, że meble, które nam służą na balkonie, tarasie czy ogrodzie w sezonie letnim, w sezonie zimowym muszą zostać schowane do garażu czy piwnicy, bądź zostać przykryte specjalnymi pokrowcami. Fotel wiszący będzie służyć cały rok. Po sezonie letnim, idealnie sprawdzi się wewnątrz mieszkania. Gdy za oknem zaczną spadać liście, to będzie idealne miejsce do czytania ulubionej książki pod grubym, ciepłym kocem z kubkiem herbaty w dłoni!

Fotel wiszący orta czerwony italform kosz wiszący

 

 

 1. Gdzie kupić fotel wiszący?

Najlepszy stosunek jakości i wyglądu do ceny ma fotel marki Italform. Fotele marki italform dostępne są w sklepie internetowym dollo.pl . Zachęcamy do zapoznania się z kategorią fotele wiszące oraz do sprawdzenia jednego z najbardziej popularnych modeli Orta, który jest dostępny w wielu kolorach. Kosze wiszące wysyłamy natychmiastowo, więc możesz cieszyć się pięknym fotelem w ogrodzie niespełna po 48 godzinach od momentu złożenia zamówienia. Zachęcamy do wnikliwego sprawdzenia foteli wiszących przy kurierze. Ten proces pozwoli Państwu na szybką weryfikację czy fotel nie został uszkodzony podczas transportu. Jeśli fotel został uszkodzony podczas transportu należy spisać protokół uszkodzenia przy kurierze oraz zgłosić sytuację do naszego biura obsługi klienta. Wszystkie sprzedawane fotele są nowe oraz wolne od wszelkich wad.

https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/ogrod/fotele_wiszace_ogrodowe.html

fotel wiszący italform orta szare poduszkiFotel wiszący italform orta czerone poduszki

Model fotela wiszącego Orta marki Italform.

 

 1. Jak zamontować fotel wiszący na balkonie? Jak przytwierdzić go do sufitu?

 

Aby zamontować fotel wiszący na balkonie, najpierw należy poprawnie złożyć mebel. Istnieją dwa sposoby montażu fotela. Fotel może zostać przymocowany do stelaża dołączonego w zestawie, bądź zawisnąć na suficie. W przypadku tej drugiej opcji należy zakupić odpowiednią kotwę oraz stalowy wkręt oczkowy lub kołek zaciskowy. Po zamontowaniu do sufitu mocowania wystarczy tylko zawiesić fotel na jego oryginalnym łańcuchu, który wchodzi w skład zestawu.

fotel wiszący z sufitu italform

Fotel Italform przymocowany do sufitu.

 

 1. Fotel wiszący w pokoju dziecka.

 

Fotel wiszący to idealny mebel w pokoju dla dziecka. Zamiast decydować się na standardowy fotel, warto zastanowić się nad zakupem fotela wiszącego. Taki mebel w pokoju dziecięcym to prawdziwa atrakcja i sprawdzi się zarówno w przestrzeni dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dzieci mogą umieścić we wnętrzu fotela poduchy w ich ulubionym kolorze, ozdobić stelaż naklejkami czy lampkami. Taki spersonalizowany przez nasze pociechy mebel sprawi, że przestrzeń w której spędzają najwięcej czasu stanie się ich magicznym miejscem. W fotelu dzieciaki, mogą czytać ulubione bajki, słuchać muzyki, czy relaksować się przed kolejnym dniem w przedszkolu czy szkole.

 

 1. Pokrowiec na fotel wiszący.

 

Aby jak najdłużej cieszyć się fotelem wiszącym należy zaopatrzyć się w pokrowiec. Fotel wiszący jest wykonany z komponentów odpornych na różne warunki pogodowe, jednak dodatkowa ochrona w postaci pokrowca zapewni jak najdłuższą użytkowość mebla.  Obecnie można zakupić fotel wiszący razem z pokrowcem w zestawie w promocyjnej cenie! https://dollo.pl/fotel_wiszacy_italform_orta_pokrowiec.html

Pokrowiec na fotel wiszący italform orta

 

 

 

Zapisz się do newslettera