Jaki młynek do kawy eldom wybrać?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Dla miłośników świeżo przygotowanej kawy, niezbędnym narzedziem w kuchni jest młynek do kawy. Aromat zawarty jest w ziarnach, palonych po zebraniu. Aby wydobyć ich smak musimy je zmielić, najlepiej przed samym parzeniem kawy. Eldom przygotował w swojej ofercie kilka modeli młynków do kawy do wyboru.
 Wyróżniamy młynki żarnowe jak i udarowe.
Młynki żarnowe charakteryzują się dwoma elementami w młynku które podczas obrotu miażdżą ziarna kawy, nie wytwarzając w tym procesie ciepła.

Eldom Mk160

Kup Teraz

MK160 to przedstawiciel młynków żarnowych, posiada pokrętło do ustawiania poziomu zmielenia ziaren, wbudowany,  wygodny schowek do którego możemy estetycznie schować kabel, jego moc to 140 W a pojemność to 100g czyli z jednego mielenia możemy przygotować do 12 filiżanek kawy. Dzięki czterem antypoślizgowym stópkom nie przemieszcza się po blacie.
Inne jego zalety to:
duży, przeźroczysty pojemnik na ziarna o pojemności 100 g
lampka kontrolna
zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem
wygodne i praktyczne miejsce na przewód w obudowie
wytrzymałe i niezawodne żarna
wygodna regulacja ilości zmielonej kawy – od 2 do 12 filiżanek
moc: 140W

Eldom Mk170

Kup teraz

Młynek do kawy żarnowy MK170 o większej już mocy 200W i pojemności aż 250g, prosty w obsłudze, wyposażony również w lampke kontrolną oraz wyjmowany, przeźroczysty pojemnik, który ułatwia utrzymanie czystości. Antypoślizgowe nóżki ułatwiają pracę i sprawiają, że urządzenie nie porusza się na blacie.
Młynek do kawy żarnowy MK170 o ogromnym 250 g pojemniku na ziarna, idealnie sprawdzi się w domu gdzie mieszka więcej porannych kawoszy. Po zakończonej pracy przewód można schować w podstawie.
Cechy młynka żarnowego MK170:
antypoślizgowe stopki
duży, przeźroczysty pojemnik na ziarna o pojemności 250 g
lampka kontrolna
zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem
wytrzymały silnik
wytrzymałe i niezawodne żarna
wygodna regulacja ilości zmielonej kawy – od 2 do 12 filiżanek
moc: 200W

Eldom Mk150

Kup Teraz

Młynek MK150 posiada trzystopniową regulacje mielenia żarnowego, jego moc to 100W a pojemność to 90g. Przeźroczysta pokrywa zapewnia kontrolę nad tym co dzieje się w młynku.
Młynek MK150 o nowoczesnym wyglądzie, regulacji grubości mielenia kawy, co przydaje się przy wyborze rodzaju podanej kawy.
pojemność:90g
wyjmowany pojemnik na zmieloną kawę z podziałką (12 filiżanek)
włącznik
antypoślizgowe stopki
moc: 100W
Alternatywą do młynków żarnowych są młynki udarowe. Dwuskrzydłowe śmigło służące do mielenia ziaren kawy umieszczone jest w misie ze stali nierdzewnej. Pulsacyjny przycisk mielenia pozwala na indywidualne dopasowanie grubości zmielonych ziaren. Młynek poza mieleniem kawy sprawdzi się także do rozdrabniania orzechów oraz różnego rodzaju przypraw, co przyspieszy przygotowywanie twoich ulubionych potraw.
Młynki do kawy udarowe wyposażone są w dwuskrzydłowe ostrza tnące ziarna.

Eldom Mk50

Kup Teraz

Młynek do kawy elektryczny MK50 podręczny, do codziennego szybkiego zmielenia kawy, o pojemności 45g. Dzięki niewielkim gabarytom, można zabrać w podróż lub na wakacje. Dwuskrzydłowe śmigło służące do mielenia ziaren kawy umieszczone jest w misie ze stali nierdzewnej. Pulsacyjny przycisk mielenia pozwala na indywidualne dopasowanie grubości zmielonych ziaren.
Cechy:
nóż ze stali nierdzewnej
pojemność: 45g
zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy
wygodny przycisk pulsacyjny
moc: 200W

Eldom Mk100s

Kup Teraz

Młynek do mielenia kawy MK100S o nietuzinkowym designie, opływowych kształtach i wykonaniu ze stali nierdzewnej, idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza kuchenne. Posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku źle zamocowanej pokrywy. Jego pojemność to 50g a moc to 150W. Ten młynek przypadnie do gustu największym estetom.

Cechy:

obudowa ze stali szlachetnej
nóż stalowy
pojemność 50g
zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy
moc: 150W

Zapisz się do newslettera