Maszynka do strzyżenia psów Eldom Mz2000

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Idealna maszynka do pielęgnacji czworonogów

Regularna pielęgnacja naszych piesków to podstawa. Dzięki maszynce eldom mz200 wszystkie czynności pielęgnacyjne możemy wykonać samodzielnie w domu. Zestaw składa się z 14 przydatnych akcesoriów.

Kup Teraz

W zestawie znajdziecie wiele bardzo przydatnych akcesoriów, które znacznie ułatwią pielęgnację zwierząt. Dzięki pilnikowi, który znajduje się w zestawie z łatwością uporacie się z psimi pazurkami.

 

Pielęgnacja sierści

Ten zabieg jest wyjątkowo ważnym elementem w trosce o naszego pupila. Dzięki wyczesywaniu sierści psa możemy zapobiec powstawaniu kołtunów i kontrolować stan skóry zwierzaka. Regularne czesanie psa może zbudować więź między pupilem i właścicielem, dlatego ważne aby wykonywać tą czynność delikatnie aby nasz psiak obdarzył nas zaufaniem i czuł się bezpiecznie i komfortowo. Do regularnych pielęgnacji najlepiej sprawdzi się zestaw Eldom Mz200.

Wiadomo, że wizyta u groomera bywa dla psiaka stresująca i obciążająca dla naszego portfela. Właśnie dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem jest obcinanie sierści psa w miejscu, w którym pupil czuje się bezpiecznie. Takim miejscem dla każdego zwierzaka jest ich własny dom.

Przy wyborze maszynki do strzyżenia psów należy pamiętać o gwarancji. Maszynka do psów Eldom posiada 24 miesiące gwarancji producenta.

Zestaw zawiera:

  • maszynka do strzyżenia psów z 4 nasadkami do długości cięcia 3, 6, 9, 12 mm
  • szczotka do kołtunów, podwójny grzebień, nożyczki, obcinak i pilnik do pazurów
  • osłona ostrza, pędzel do czyszczenia oraz olej do ostrza
  • praktyczne pudełko do przechowywania

Dokładna prezentacja części znajduje się na poniższym filmie.

Zapisz się do newslettera