Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom. Jaką wybrać?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Wyciskarki wolnoobrotowe wyróżniają się cichą pracą, łatwą obsługą oraz bezpieczną blokadą SAFETY LOCK.

Każda wyciskarka pracuje w technologii HEAVY PRESS.

Zainteresowany zakupem? Sprawdź wszystkie wyciskarki wolnoobrotowe w sklepie dollo.pl

Eldom PJ300

Kup Teraz

Perfect Juicer PJ3000 FRES. Nowa wyciskarka wolnoobrotowa o kompaktowym rozmiarze, która zmieści się nawet w małej kuchni. Dzięki tej wyciskarce uzyskujemy do 30% więcej soku niż w przypadku zwykłej sokowirówki. Wyciskarka do owoców i warzywa posiada wydajny silnik, który pracuje w dwóch kierunkach, dzięki któremu bez problemu poradzisz sobie z ewentualnym zaklinowaniem ziół czy warzyw.  Prędkość obrotowa silnika wynosi 45 obr./min.; a jego moc to 200W. Części wyciskarki zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa, który wolny jest od bisfenolu A. Korpus został wykonany z stali szlachetnej INOX.  Wszystkie części sokownika wolnoobrotowego, które są zdejmowane można bez problemu umyć w zmywarce. Dodatkowo w modelu PJ300 w zestawie znajduje się krajalnica do jabłek.

Eldom PJ400

Kup Teraz

Wyciskarka do owoców PJ400 przygotowuje sok poprzez zgniatanie i miażdzenie owoców, warzyw i ziół, następnie przeciera miazgę przez sito. Taki sposób pozwala na zachowanie świeżego i naturalnego soku pełnego wartości odżywczych aż do ostatniej kropli. Wyciskarka wolnoobrotowa PJ400 nadaje się doskonale nie tylko do owoców, ale także do warzyw liściastych i ziół, z którymi nie poradzi sobie sokowirówka. Wyciskarka do soków wolnoobrotowa pracuje na niskich obrotach co pozwala na niemal całkowite wyciśniecie soku z produktu. Moc silnika jest wystarczająca do domowego użytku, która wynosi 400W. Ilość obrotów tej wyciskarki to 80 obr./min. Ślimak wyciskarki został wzmocniony i wykonany w technologii HEAVY PRESS oraz wykonany z materiałów wolnych od Bisfenolu A (BPA FREE). Urządzenie to ma obudowę stalową.

Eldom PJ450

Kup Teraz

Wyciskarka wolnoobrotowa PJ450 przeznaczona jest do wyciskania soku z większości owoców i warzyw, poprzez miażdzenie a następnie przecieranie przez sito owoców, warzyw i ziół. W odróżnieniu od sokowirówek taka metoda wyciskania jest bardziej wydajna. W sokowirówkach są stosowane noże, które tną i przecierają sok, a to powoduje wzrost temperatury jednocześnie pozbawiając przez to sok wartości odżywczych. Niskie obroty (80 obr./min) i bardzo cicha praca jest przewagą wyciskarek nad tradycyjnymi sokowirówkami. Obsługa urządzenia jak i jego czyszczenie jest bardzo łatwe, wiec bez problemu poradzi sobie z nim każdy. Zaletą wyciskarki jest bardzo szeroki otwór wlotowy; jego średnica wynosi 14,5 cmx 9 cm, co bez problemu zmieści całe jabłko czy pomarańczę. Wyciskanie soku przez tę wyciskarkę jest szybkie i przyjemne. Wyciskarka została wykonana z materiałów w całości bisfenolu A.

Eldom PJ460 Rettro

Kup Teraz

Wyciskarka do soków PJ460 RETTRO o nietuzinkowym wyglądzie , która oprócz swojego podstawowego celu jak wyciskanie soku, będzie piękną ozdoba do twojej kuchni. Wyciskarka wolnoobrotowa została wykonana z tworzyw w całościz bezpiecznych i wolnych od BPA. Szeroki otwór wlotowy wyciskarki mający 9 cm pozwala na przetwarzanie w całości miękkich owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszego rozdrabniania. Moc wyciskarki wynosi 200W co daje niskie zużycie energii oraz 60 obr./min gwarantujące przy tym pełną satysfakcję z użytkowania tej wyciskarki. Perfect Juicer posiada zabezpieczenie SAFETY LOCK oraz antypoślizgowe stopki.

Eldom PJ600

Kup Teraz

Perfect Juicer PJ600 INTENSI – wyciskarka wolnoobrotowa została wykonana z solidnego mechanizmu z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw wolnych o BPA. Oprócz wyciskania soku w zestawie znajdziemy również zestaw, który pozwoli przygotować nam tofu. Moc silnika wynosząca 150W pozwala na bezproblemowe wyciskanie soku z owoców i warzyw  przy prędkości obrotowej 80 obr./min. W zestawie znajdziemy także filtr z dużymi „oczkami” na gęsty sok, przeciery oraz filtr do mrożonych owoców.

 

Każda wyciskarka posiada:

  • Dwa pojemniki na sok oraz miąższ,
  • Praktyczny popychacz,
  • Szczoteczki do czyszczenia.
  • Korek niekapek
  • Gwarancja DOOR TO DOOR

Wyciskarki Eldom PERFECT JUICER to gwarancja pysznych, a zarazem zdrowych soków każdego dnia.

Zapisz się do newslettera